Sistranda skole

Sistranda skole 4 - Klikk for stort bilde Sistranda skole er den største skolen i Frøya kommune. Skolen er en 1-10 skole med 319 elever (2016). Mellomtrinnet og u-trinnet holder til i nyrenoverte lokaler. I tillegg har skolen nyrenoverte spesialrom for naturfag, kunst og håndverk og musikk. ​Skolen har en flott kantine som serverer sunn hverdagskost.​

​Sistranda skole - en god skole for alle

NB! Tidsendringer på skolebussruter Frøya fra og med 20.september 2017

524:       Avgang 07.55 fra Titran endrer oppstartstidspunkt til 07.50

5210:     Avgang 06.50 fra Titran endrer oppstartstidspunkt til 06.45.

Avgang 08.25 fra Nabeita skole endrer passeringstid fra strekningen Flatval – Sistranda skole

5212:     Avgang 08.25 fra Strømøy endrer oppstartstidspunkt til 08.15.

               Avgang 07.55 fra Sjønhals endrer oppstartstidspunkt til 07.52

               Avgang 08.13 fra Sør-Dyrøy endrer oppstartstidspunkt til 08.10

 

Navn og tittel Kontaktinfo

Eva Vollan

Kontor/resepsjon

Telefon: 72 46 33 10

eva.vollan@froya.kommune.no

Sissel Jorid Skoran

Virksomhetsleder

Telefon: 72 46 33 15

Mobil: 996 39 325

sissel.skoran@froya.kommune.no

Margit K. Myrseth

Virksomhetsleders stedfortreder

Telefon: 72 46 33 17

Mobil: 974 84 800

margit.kristiansen.myrseth@froya.kommune.no

Camilla Jensen

Avdelingsleder

Telefon: 72 46 33 13

Mobil: 934 58 616

camilla.jensen@froya.kommune.no

Tor Aune

Inspektør

Telefon: 72 46 33 12

Mobil: 976 91 241

tor.aune@froya.kommune.no

Berit B Grønskag

Spes.ped. koordinator

Telefon: 72 46 33 14

Mobil: 900 32 998

berit.grønskag@froya.kommune.no

Sissel Måsøval

Rådgiver/sosiallærer

Telefon: 72 46 33 16

Mobil: 414 11 842

sissel.masoval@froya.kommune.no

Ida Andersen

Sosiallærer

Ida.andersen@froya.kommune.no

Kontakt

Resepsjon
E-post
Telefon 72 46 33 10
Sissel Skoran
Virksomhetsleder
E-post
Telefon 72 46 33 15
Mobil 996 39 325

Åpningstider

Åpningstider/telefontid resepsjon

08.00 - 15.30

Adresse

Postadresse

Rådhusgata 7A, 7260 Sistranda

 

Besøksadresse

Rådhusgata 7A, 7260 Sistranda

Kartpunkt